hr   |  en   |  hu   |  de   | 

Team Building / Incentive

team_building.jpg


Omogućite svojim zaposlenicima druženje i potaknite njihovu produktivnost,  kreativnost i učinkovitost  korištenjem team building programa. Uz poboljšanje komunikacije i izgradnje članova u čvrsto povezani tim, povećati ćete zadovoljstvo svojih zaposlenika i ostvariti bitan preduvjet za uspješno poslovanje tvrtke. 
Sa željom da udovoljimo svim Vašim potrebama osmislili smo dinamične i nadasve zabavne programe prilagodljive specifičnim zahtjevima grupe. Stoga, ako želite nezaboravnu avanturu uz upoznavanje obale, mora, šuma, planina te
gastronomskih delicija naši, hoteli su pravo mjesto za Vas.

Želimo Vam ugodan boravak u našim hotelima.

 

Više informacija o našim programima i destinacijama možete dobiti na sljedećim kontaktima:

Resort Fontana resort-fontana@adriatiq.com 

Hotel Labineca  hotel-labineca@adriatiq.com

Hotel Laguna    hotel-laguna@adriatiq.com

Hotel Faraon     hotel-faraon@adriatiq.com

Hotel Zora         hotel-zora@adriatiq.com

Hotel Hvar         hotel-hvar@adriatiq.com

 

REZERVACIJE


REZERVACIJE

Novosti

Pronađite nas na:

FACE
 
FaceBook
YOUTUBE
 
YouTube
HTZ ICCA