hr   |  en   |  hu   |  de   | 

Obiteljski odmor

family.jpg

 

Odmor je vrijeme kada se u potpunosti možemo posvetiti djeci i uživati u zajedničkim trenucima.

Uživajte u bezbrižnom odmoru u jednom od naših obiteljskih hotela koji su opremom, sadržajima i uslugama prilagođeni Vašoj obitelji i mališanima.
Udobno se smjestite u prostranim, moderno opremljenim obiteljskim sobama i apartmanima te se zabavite uz posebno osmišljene programe za sve uzraste.
Kako bi Vam vrijeme bilo ispunjeno aktivnostima, zabavom i smijehom , svaki od naših hotela nudi bogat animacijski program za djecu i odrasle  na više stranih jezika i pruža sve pogodnosti za nezaboravan odmor obitelji s djecom.

Djeca će zabavu pronaći u mini clubovima, na dječjim igralištima, kao i uz organizirane sportske turnire, a cijela obitelj će  uživat u večernjem zabavnom programu.

 

Želimo Vam ugodan boravak u našim hotelima.

  

Više informacija možete dobiti na sljedećim kontaktima:

Resort Fontana resort-fontana@adriatiq.com 

Hotel Labineca  hotel-labineca@adriatiq.com

Hotel Laguna    hotel-laguna@adriatiq.com

Hotel Faraon     hotel-faraon@adriatiq.com

Hotel Zora         hotel-zora@adriatiq.com

Hotel Hvar         hotel-hvar@adriatiq.com

REZERVACIJE


REZERVACIJE

Novosti

E-mail:*

Pronađite nas na:

FACE
 
FaceBook
YOUTUBE
 
YouTube
HTZ ICCA