hr   |  en   |  hu   |  de   | 

Aktivni odmor

active.jpg

 

 

Neovisno o tome jeste li ljubitelj letenja, morskih dubina ili tražite neki drugi oblik uzbuđenja, Adriatiq hoteli su raj za ljubitelje aktivnog turizma, prirode i adrenalina. Nudimo veliki izbor sportskih zabavnih sadržaja kako bi Vaš boravak u našim hotelima učinili što sadržajnijim

  

Zaronite i otkrijte sakrivena potopljena čuda uz obalu nenadmašne ljepote. Istražite svaki kutak divlje prirode pješice, jahanjem ili biciklom. Oslobodite energiju u riječnim kanjonima i krškim krajolicima na raftingu i kajakarenju, plovite zrakom uz pomoć padobrana i paraglidera i proširite svoje vidike na Biokovu. Doživite iskustva, upijte svaki osjećaj, dođite i okusite Adriatiq hotele!

 

Želimo Vam ugodan boravak u našim hotelima.

 

Više informacija o našim programima i destinacijama možete dobiti na sljedećim kontaktima:

 

Resort Fontana resort-fontana@adriatiq.com 

 

Hotel Labineca  hotel-labineca@adriatiq.com

 

Hotel Laguna    hotel-laguna@adriatiq.com

 

Hotel Faraon     hotel-faraon@adriatiq.com

 

Hotel Zora         hotel-zora@adriatiq.com

 

Hotel Hvar         hotel-hvar@adriatiq.com

 

REZERVACIJE


REZERVACIJE

Novosti

Pronađite nas na:

FACE
 
FaceBook
YOUTUBE
 
YouTube
HTZ ICCA